Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maturzystki 2008 . . .
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-11, 21:12   #579
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
hula girl-baaardzo roznie, zaleznie od osoby, tego ile przedmiotow ma na rozszerzeniu. oprocz dowolnych rozszerzen sa u mnie takze dowolne zawezenia-jest mozliwosc "sprofilowania" 2 lub 3 przedmiotow (niemozliwe jest to tylko w wypadku polskiego, matmy i jezykow). wyglada to tak, ze zamiast sie meczyc co tydzien np. z geografia, ktorej nie lubimy i nie zdajemy na maturze 2 razy w roku sa 2-tygodniowe bloki, kiedy mamy kilka godzin dziennie tylko te przedmioty zawezone. ilosc ich godzin jest wtedy zgodna z przepisami MEN , a w ciagu roku mamy wiecej czasu na przedmioty dla nas wazne. moim zdaniem to dobre rozwiazanie, tym bardziej, ze do obowiazkowych przedmiotow u nas w szkole naleza np wiedza o kulturze, historia sztuki czy filozofia. w normalnym trybie trudno byloby zmiescic wszystkie te przedmioty.
ja zawezilam na moje nieszczescie chemie i fizyke, bo nie mialam pojecia, ze beda to moje przedmioty maturalne. wiec w zasadzie juz pod koniec maja moglam sie z nimi na zawsze pozegnac
na szczescie nie bede miala problemow ze zmiana grupy.
w przyszlym roku odchodzi mi filozofia, historia sztuki, geografia. a historia i francuski po pierwszym semestrze.

ciekawe jest takie rozwiązanie

mi po pierwszej klasie odeszła informatyka i Wiedza o Kulturze
po 2 klasie odchodzą mi biologia, chemia i fizyka (bo rozszerzenie ich nie obejmuje) i PO (bo odchodzi każdej klasie)

dobrze rozumiem, że skoro zawęzisz dużo przedmiotów to normalnie w ciagu tygodnia możesz mieć bardzo mało lekcji?? ile masz polskiego, matmy i języków w tygodniu??
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora