Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-11, 17:34   #806
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

SceneQueene przybywam z prośbą o radę

moje naturalne włosy to ciemny brąz/ bardzo ciemny brąz. Sądzę, że poziom to 3, choć nie jestem na 100% pewna.

po 5 latach farbowania na czarno, walnęłam sobie ombre w kolorze blond, włosy stały się sianem, no ale po jakims czasie doszły do siebie, część pożegnałam

potem znowu farbowanie na czarno, a ostatnio skusiłam się na kąpiele rozjaśniające i teraz po 2 kąpielach, mam kolor taki rudo-brąz. Ogólnie podoba mi się i jestem zadowolona, ale...

kolor jakby ciemnieje, więc chciałabym jeszcze raz zrobić kąpiel, żeby go odświeżyć. Poza tym mam juz około 1,5 cm odrosty, więc muszę coś z nimi koniecznie zrobić

i tu moje pytanie, w jaki sposób zrobić kąpiel, czy nakładać mieszankę najpierw na włosy na całość czy może najpierw na odrosty? Czy wlosy przy skórze (naturalne) szybciej się odbarwią, czy może te jaśniejsze na długości?

a może po prostu położyć jakąś farbę? chociaż myślę, że wyszłaby mi chyba tęcza, czyli odrosty na inny kolor, a całe wlosy na inny

może coś doradzisz? za 3 tygodnie idę na wesele więc za jakiś tydzień muszę podjąć się jakiegoś farbowania, żeby wyglądać jak człowiek
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując