Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-13, 21:04   #373
Choco_Latte_
Addicted of makeup.
 
Avatar Choco_Latte_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Rajski Zakątek
Wiadomości: 260
Problem z włosami.

Mam mały problem z włosami. Mianowicie: kiedyś będąc dzieckiem miałam piękne długie do pasa, grube i mocne włosy. Jednak mama postanowiła mnie obciąć na krótko, włosy do ramion, kiedy miałam około 12 lat. Do dziś zapuszczam włosy, żeby miały taką długość jak kiedyś. Mój problem polega na tym, że mam teraz włosy słabe, cienkie, łamliwe. Wypadają mi. Mam rozdwojone końcówki i tendencję do przetłuszczania. Używałam już mnóstwa różnych szamponów począwszy od dziecięcych do specjalistycznych i nic. Włosy muszę myć codziennie wieczorem. Podcinam zniszczone końcówki regularnie. Poradźcie mi, jakie preparaty mogę stosować na włosy, jakie tabletki, co robić i jak pielęgnować żeby je wzmocnić, odbudować i sprawić żeby stały się grubsze i mocniejsze. Pozdrawiam.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Powiem wprost: próbujesz z gó... wyrzeźbić piękny kwiat (bo tym powinien być związek). Może w pocie czoła i łez nawet ulepisz coś podobnego do kwiatu, ale z powodu użytego materiału całość i tak będzie brzydko pachnieć.
Choco_Latte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując