Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIETA BEZGLUTENOWA - wątek dla osób chorych na celiakię i nie tylko :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 00:07   #286
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Dieta bez pszenicy

Cytat:
Napisane przez adiqq Pokaż wiadomość
zacytuję ze strony
a z innej

ta "skrobia modyfikowana" może być zapisana jako stabilizator "jakiśtam" - gdzieś czytałem o tym.
Dla mnie osobiście szokiem było gdy odkryłem że gluten jest w dużej ilości konserw rybnych....
nie jestem chory na celiakię, po glutenie nie mam żadnych sensacji - więc teoretycznie nie jest to problemem dla mnie - ale samo odkrycie to było dla mnie szokiem
Dzieks
Mówiąc szczerze to nigdy nie kupilabym jedzenia bez przeczytania składu. A co do wymienionych przez ciebie rzeczy to ufff...i tak nie jem rzeczy, które zawierają te składniki, więc jest szansa,że jednak jem czysto bezglutenowo

Co do konserw- też przeżyłam załamanie gdy jakoś po 3-4 miesiącach na bezglucie zachcialo mi Sie szprotek w pomidorach...oczy jak 5zeta wywalilam w sklepie czytając jakie cuda są w tej konserwie, podobno rybnej
Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując