Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-16, 13:10   #4564
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Zrobiłam wczoraj mani. Wszystko ładnie... dopóki nie nałożyłam topu, bleh! Wszystko ściągnięte. Wzięłam i wywaliłam, bo to jakiś stary był - przynajmniej nie zbierze mi się jeszcze kiedyś na "jeszcze sporo go zostało, trzeba wykorzystać" Za to w następnym mani rozdziewiczyłam holo CA 517, przychodzi mi na myśl tylko jedno pasujące do niego określenie - science fiction
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Vivuś nie mam sugeruję się ceną i komentarzami, nikogo z moich okolic nie ma a żałuję bo 50 zł za transport w kieszeni by zostało Może u Ciebie ktoś będzie sprzedawał, 50 zł to sporo
No co Ty, jakie męczenie

Mani mam - średnio jestem usaty
Tadam
No to ja podobnie Mi akurat opcja kurier odpowiada - nawet jeśli ktoś sprzedawałby w okolicy, to i tak autobusem rozłożonego materaca nie przywiozę

Fajny pomysł na połączenie dwóch różnych topów, trzaby kiedyś wykorzystać Może w tym mani nie wszystko gra i śpiewa, ale ten liliowy lakier jest cudowny
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No to po poprawkach
Tadam
Jest moc
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
No dobra - wreszcie spięłam poślady i mam post i mani. Robiłam to jakieś 2h, bo ciągle albo gadałam przez tel albo gadałam przez tel. No
Na blogu też jest.
Mani urwanie duszy A jaka tafla i pazurki
Cytat:
Napisane przez eldo04 Pokaż wiadomość
A to moje naturalne
Fajne
Jeśli interesuje Cię rada, to kciuk jest za długi w porównaniu do reszty paznokci, to częsta przypadłość, nie wiedzieć czemu
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora