Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze obrączki
Wątek: Nasze obrączki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 08:25   #2588
TocCatarzyna
Raczkowanie
 
Avatar TocCatarzyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 118
Dot.: Nasze obrączki

Sluchajcie ja sie zalamalam. Pisalam wczesniej w watku, bardzo pewna siebie, ze znalezlismy jubilera, ktory zrobi nam to co chcemy za rozsadna kwote i w ogole. Ten jubiler ma tez konto na alle. No i ostatnio wchodze do niego z ciekawosci, a tu cala fura negatywow. O zawyżonych rozmiarach, o przekłamaniu w masie, o niezgodnosci z umowa itp. No i szok! Wkurzylam sie, ale ok trudno dobrze ze sie okazalo teraz. No i poszlam do mojego "miastowego" znanego jubilera, ktory smie sie zwac zlotnikiem(!!!), a on jak mi zaspiewal kwote za same brylanty (30 sztuk) to az sie za glowe zlapalam. Do tego nie robi ich sam tylko zamawia z Opola z jakiegos katalogu, wiec nie mozna w nich nic poprawic po swojemu. Kolejna zalamka.
Mam juz tak szczerze dosyc tych obraczek, ktore mialy byc najwieksza przyjemnoscia.
Wczoraj zadzownilam do fashion jewellery. Bardzo pozytywnie sie zaskoczylam. No i chyba stanelo narazie na jednej z ich propozycji z brylantami. Mozecie zobaczyc na stronie. Nie bedziemy oszczedzac na obraczkach, ale juz nie wiem gdzie szukac dobrego wykonawcy.
Powiedzcie jaka grubosc powinna miec obraczka z brylantami, zeby byla solidnia i czy masa 15 gramow to dobry wybor?
Pozdrawiam!
PS Moze ktos mial do czynienia z tym jubilerem?
__________________
powiemy sobie tak 6 czerwca 2015 !
TocCatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując