Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosomaniaczki cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-20, 17:48   #939
NiebieskaKostka
Przyczajenie
 
Avatar NiebieskaKostka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 10
Dot.: Włosomaniaczki cz. IV

Witam wszystkie włosomaniaczki Od dłuższego czasu przeglądam włosowe wątki, blogi, natchniona "kiedyś zacznę". I chyba to długo przekładane kiedyś w końcu nadeszło, bo już kilka razy olejowałam włosy.

I tutaj właśnie rodzi się moje pytanie, kupiłam kiedyś olejek do masażu który zbytnio nie przypadł mi do gustu jeżeli chodzi o masowanie. Zastanawiam się czy nadawałby się do olejowania włosów.

Moje włosy: kręcone, cienkie, zazwyczaj od uszu w dół przesuszone i napuszone.

Olejek:
DELAWELL Gold Massage Oil

Skład olejku:
Caprylic/Capric Triglyceride, Vitis Vinifera( Grape) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis ( Sweet Almond) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Extract, Parfum, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone.

Składniki wypisane przez producenta po polskiemu:
Olej winogronowy - natłuszcza i wygładza skórę. Działa przeciwrodnikowo. Hamujeproces starzenia skóry. Olej migdałowy - zawiera witaminy A i E, dużo Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych - odgrywa dużą rolę w utrzymaniu jej prawidłowej wilgotności skóry. Wpływa łagodząco na podrażnienia i suchość skóry.Olejek rozmarynowy - działa antyseptycznie, bakteriobójczo i grzybobójczo. Skutecznie ujędrnia skórę.


Co o tym myślicie?
Z góry dziękuję za pomoc, Pozdrawiam

Edytowane przez NiebieskaKostka
Czas edycji: 2014-08-20 o 17:57
NiebieskaKostka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując