Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-21, 15:38   #2096
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

invisible_01 a dla mnie to, że młodzi zarezerwują mi pokój to żadna łaska, ponieważ jeśli tego nie zrobią to sama za niego zapłacę. Nie lubię strasznie takiego podejścia "cieszę się, że w ogóle mogę gdzieś spać". Ja wolę mieć dla mnie normalne warunki, nie wymagam, żeby mi pokój rezerwowali, jesli nie mają pieniędzy! Tylko wtedy trzeba powiedzieć wcześniej, tak samo jak należy poinformować, że nie mają pieniędzy na standardowe warunki pokojowe i chcą mnie ulokować we czworo. Wtedy ja odmawiam, sama szukam hotelu. Proste?

Zakończmy już ten temat bo nic nie wnosi. Ja się po prostu obruszyłam na to co pisałyście i dlatego tak wyszło, bo u mnie w okolicach jest całkiem inaczej i widocznie każdy ma inny standard.

My dziś ustaliliśmy menu Super ! Cieszę się. Teraz jeszcze zostało nam podpisać szczegółową umowę w cukierni, bo na razie mamy umowę tylko na ilość kg ciasta i tortu. W następnym tygodniu będziemy musieli wybrać smaki, ilość pięter itd.

Muszę kupić też buty, a narzeczony koszulę, muchę i poszetkę. Zamówić bukiet, a w poniedziałek i wtorek - próbna fryzura i makijaż.
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując