Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 06:55   #4880
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No dobra miały być stempelki ale stwierdziłam , że wypróbuję czegoś nowego Skończyło się zachlapaniem ściany, podkładki, spodni i opluciem czego się dało, dookoła. Drugie pół dnia czyściłam dłonie z lakieru Nie na moje nerwy takie numery, chyba , że wypróbuję numer z klejem, dookoła pazurka( podpatrzyłam na insta) i się sprawdzi.

No to tadam
Mówcie szczerze jak i co bo do końca nie jestem przekonana
Mani samo w sobie bardzo super, ale jakoś tak kolory mi nie grają, nie wiem czy to ze mną coś nie tak
Też myślałam żeby zrobić to zdobienie, ale boję się że mieszkanie nie będzie nadawało się do niczego innego jak tylko do remontu generalnego
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Znowu bym zapomniała: jest wrzutka
Zoya Dream. Na początku byłam trochę zła na siebie, że ją wzięłam - myślałam, że powinnam wziąć Blaze, że ten niebieski raczej nie mój i dlatego tyle czasu zajęło mi jej rozdziewiczenie Ale jak już pomalowałam wszystkie bolączki mi przeszły
Och! Ja się nie dziwię, że Ci bolączki przeszły, bo jest cudowna ta Zoyka
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora