Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Projekt denko cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-22, 11:11   #4416
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Faktycznie wielkie denko, chciało Ci się to trzymać tyle czasu?
Wszystkie kosmetyki zajęły mi dwie torby, nie chciało mi się tego trzymać więc skitrałam wszystko w jakimś ciemnym kącie, dopóki nie trzeba było zrobić porządków, to i zmobilizowałam się, żeby zrobić notkę na bloga.

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
MistrzyniSprzecznosci
Denko faktycznie pokaźne.
Twój post ponownie nakłonił mnie do refleksji. Przecież jakby nie było kosmetyki to w większości chemia, więc i tutaj umiar należy zachować.

Dezodoranty z Nivea to faworyci mojego mężczyzny. Kupuje je regularnie, od czasu do czasu zmieniając linię zapachową. Zresztą, zauważyłam, że lubi tę firmę, bo i mydło, i piankę do golenia, i dezodorant ma od Nivei. Jest przystojniakiem pomimo tego, że kosmetyków w zasadzie ma niewiele. Jego żelazny zestaw, to mydło, szampon, pianka do golenia, dezodorant, pasta do zębów, płyn do płukania, maść z wit.A, od czasu do czasu jakieś pachnidło i żel. Można? Można! A my kobiety tak szalejemy.
Właśnie się ostatnio zastanawiałam, ile my tego na siebie nakładamy.

Mój Tż też jest oszczędny w kosmetykach: żeldo mycia, pasta do zebów, krem do twarzy, krem po goleniu, pianka, perfumy i to w sumie tyle. Szamponu nie używa bo goli głowę. To jest dopiero oszczędność
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora