Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-22, 22:33   #3330
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez Lodzkie Pokaż wiadomość
Bez obaw, kod 'RB8572' nadal działa
Potwierdzam, nadal działa.
Właśnie zaopatrzyłam TŻ'ta w wody toaletowe 2 w 1, zrobiłam zapas żeli pod prysznic, zgarnęłam 2 wody damskie w gratisie, dwufazówkę z rabatem i małe lakiery z limitki.
;-)
7 produktów, 3 gratisy za 112 zł ))

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez bettibboop Pokaż wiadomość
Jako, że nie znam produktów Yves Rocher, powstrzymałam się od zamówienia w ciemno mimo nęcącego rabatu . Za to poszłam do sklepu stacjonarnego i poprosiłam o kartę stałego klienta. W ten sposób dostałam tusz do rzęs, który tak zachwalałyście i próbki .
Zauważyłam, że większość z Was zamawia perfumy. Mam więc pytanie. Jak można zdobyć próbki? Widzę, że dalej nęcicie rabatami, gdzie najkorzystniej wychodzi kupno perfum, a ja nie wiem które wybrać .
Jak możesz to z urodzinowej wysyłkowej (info na 1 stronie wątku) capnij sobie So Elixir, najlepiej EDP jeśli jest.
Na jesień i zimę w sam raz.
Jak zrobisz on line zakupy powyżej 109 zł to teraz możesz zgarnąć 2 wody o różanej nucie. Ja zawsze chomikuję z myślą o wiośnie.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2014-08-22 o 22:35
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora