Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Projekt denko cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-22, 22:33   #4424
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Trzy kolejne denka
21. Tigi Catwalk Your Highness Elevating Shampoo - naprawdę kiepski szampon. Miałam po nim łupież, a na dodatek włosy szybciej się przetłuszczały.
22. Yves Rocher, Hydra Vegetal, Tonique Hydratant (Tonik nawilżający)
23. Planeta Organica, Szampon do włosów na bazie olejku syberyjskiego cedru do włosów cienkich i osłabionych


Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
dziewczyny przeogromne brawa dla was za wszystkie denka miałam i dalej mam problem z aparatem i nie wrczucałam denka lipcowego. Mam nadzieje ze uda mi się go naprawić

a tymczasem denkuję sierpniowo:
1.Isana, szampon nawilżający do włosów suchych i zniszczonych.
2.Ziaja rebuild,masło do ciała,ukierunkowane ujędrnianie brzuch uda,pośladki...(200ml)-produkt ciekawy,pachnacy(choć dla niektórych moze być duszacy),czy działa?nie nalezę do tych osób,które wierzą że samo smarowanie sie jakimkowliek mazidłem przyniesie wielkie efekty.Stosowanie systematyczne pewnie poprawiłoby moja skórę(bo po paru dniach regularności zauważyłam fajne napięcie skóry, skóra jest miękka i przyjemna w dotykukonsystencję ma fajną,dobrze sie rozprowadza,szybko wchłania, jest ok.
3.YR,woda toaletowa CuE L'eau -mój ulubieniec wśród rocherowych zapachów. Dla mnie i na mnie podoba się zapach,jest delikatny,kwiatowy,świezy , lekki -taki na codzień.Jest bardzo subtelny. .Nie znam się na "nutach" kwiatowych ,nie potrafię porównac z czymś innym .Po prostu mi się podoba. MAm jescze ze 3 czy 4 flaszki CuE edp
4.Palmolive Ayurituel,żel pod prysznic Indyjska morwa i kwiat lotosu (400 ml)-l ma bardzo przyjemny zapach, dobrze sie pieni i jest dość wydajny,do tego nie wysusza skóry
5.Garnier,płyn micelarny 3w1(400ml)- już wiem że zagości u mnie na dłużej. Pokusiłąbym się o stwierdzenie ,że jest lepszy od micela z BourjoisaKupiła m przypadkiem i nie żałuję. Jest delikatny, nie miałam po nim żadnych podrażnień, zaczerwień.Dobrze zmywa makijaż, jest mega wydajny-wystarczy trochę na wacik. Wielki plus.
6.ISana,krem oliwkowy do rąk
7.Alantan-zasypka
8.Blenda-med, pasta do zebów
9.Perfecta,peeling drobnoziarnisty(próbka)
10.Płatki kosmetyczne 2 x
11.Farmona, Jantar, Szampon do włosów przetłuszczających się(300 ml)- kupiłam w komplecie z wcierka i mgielką. Stosowalam go przez jakiś tydzień, jednak efekty "po" myciu nie byly najlepsze. Mialam wlosy poplątane, ktorych nie dalo sie rozczesac. Były "sianowate"nie do ujarzmienia,(a one i tak żyja swoim życiem). Odstawiłam na jakiś okres,i widzę różnicę w stosowaniu jantara i innych szamponów, Po jantarze miałam włosy szorstkie i matowe .Plusem na pewno jets to ,że jest naturalny,Przyjemnie pachnie, ale na mnie to nie działa. Przetestowałam, wiem jak się zachowuje na moich włosach i wiem,ze do niego nie wrócę.
12.Ziaja,antyperpirant soft
13. próbka Dax cosmetix (2x6ml) nawilżający peeling/maska kompres do rąk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora