Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-24, 16:04   #220
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Witam się po małej nieobecności,
troszkę Was podczytywałam ale nie było czasu pisać..

Fame zmartwiaś mnie z tą mazdą bo mój tż jest całkowicie zafiksowany na punkcie mazdy 6 (jak kularek) w kombiku oczywiście, o rdzy coś mówił że dobrze jest zaraz po kupnie jakoś zaimpregnować całe podwozie, znajomy mechanik mu o tym mówił.. jak to się robi nie mam pojęcia, ale ponoć są efekty choć koszt niemały.
Ja nie wiem po co mu większe auto, jak narazie elegancko mieścimy się nawet z trójką dzieci i wózkiem do Yarisa no ale takie zreczy tylko 2 km do kościoła
joanna masakra z tym szpitalem Najgorsze to podejście personelu, takie bez empatii żadnej ;/ ehhh co zrobić trzymam kciuki żeby Laurka wróciła szybko do zdrówka i żeby Tobie te dni szybko minęły
mamaya kawał chłopaka faktycznie rośnie Ci jak na drożdżach, a świnkowa podusia piękna myślałam że to świnka bajki z Polsat JimJam, bo tak samo się nazywa
bambusek poka chrzcinową Zuzię

Mam nadzieję i trzymałąm kciuki ze pozostałe chrzciny się udały no i też czekamy na fociaki
irsin może smoka w miodzie umocz taki żarcik napewno to ciągłe przyssanie do piersi minie z czasem
Iris a często tak mu się zdaża? Ignaś jak miał ok 2 tyg też mi tak zwymiotował, ale zdarzyło się to tylko raz

U nas dziś też deszczowo i wietrznie czyli generalnie szlaban na wyjście z domu
Wczoraj mi się udało bo robiłam miniurodziny i pogoda była fajna i muszę się pochwalić że zrobiłam tort bezowy z daktylami i orzechami i wyszedł za..bisty zostały tylko dwa kawałki na rano do kawy wszystko goście wtrząchnęli Nigdy nie myślałam że kiedykolwiek sama zrobię bezę, a tu proszę
W piątek byliśmy w Energylandii czyli ponoć pierwszym parku rozrywki w Polsce i jestem zachwycona (choć nie tak jak Matylda ), oczywiście dla Ignasia atrakcji tam nie było, no może na siłę mógłby skorzystać z 2-3 ale nie było jak bo praktycznie cały czas przespał Ale na przyszłość, lub dla dziewczyn które mają starszaki to stanowczo polecam.. no tylko cena nienajmniejsza no ale raz do roku zaszaleć można Atrakcji sporo i dla maluchów i dla dorosłych No i bardzo ładnie tam, dużo zieleni, kolorów, wielkich figurek-pluszaków

Z mniej przyjemnych spraw, Ignaś ma coraz więcej wysypki na buzi.. muszę spróbować tego krochmalu, wrzuci ktoś przepis? Nigdy nie robłam Pediatra mówiła żeby to zostawić, że zejdzie samo

Ok dzieciaki powstawały więc uciekam, jutro odbieram wyniki bilirubiny, po południu pediatra, ciekawe co powie Już trochę mam tej żółtaczki dość

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

W ogóle czy któraś z Was tak miała, żeby telefon nie widział karty SIM? Jak byliśmy w Energylandzie, zapomniałam na wejściu wyłączyć GPSa i jak wieczorem zerknęłam na telefon okazało się że się rozładował, spróbowałam go włączyć wpisałam pin i padł znów, później już w domu podłaczyłam pod ładowarkę, włączam a tu się wyświetla brak karty sim, włożyłam do innego telefonu i to samo.. ;/ Zdaje mi się że nastał jej kres, na niej widnieje jeszcze napis Idea nie wiem czy pamiętacie tą sieć.. przejał ją Orange szmat czasu temu.. W każdym razie nie wiecie czy jest możliwe, żeby mieć ten sam nr tel. z nową kartą sim? Nie chciałabym zmieniać numeru Mam go chyba z 12 lat
Mozesz, idziesz do Orange ze stara karta i faja ci nowa z tym numerem i za darmo.

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora