Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-25, 08:42   #4969
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Nowe mani mam, ale trochę się rozmazało :/
świetne!
ten lakier miyo mi przypomina baaardzo ten co Śniegowa dostała w boxie, Ados bodajże, a ja mam jeszcze taki sam z Hean chyba ogólnie to te firmy mają bardzo dużo wspólnych kolorów

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Grunt, że już się rozumiemy

Naprawdę dobrze to brzmi i tak rzeczywiście jest
Fakt - tu masz rację :x
Dokładnie troszkę może się nieporozumień słownych wkradło, ale ogólnie chyba się zgadzamy

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No dobra miały być stempelki ale stwierdziłam , że wypróbuję czegoś nowego Skończyło się zachlapaniem ściany, podkładki, spodni i opluciem czego się dało, dookoła. Drugie pół dnia czyściłam dłonie z lakieru Nie na moje nerwy takie numery, chyba , że wypróbuję numer z klejem, dookoła pazurka( podpatrzyłam na insta) i się sprawdzi.

No to tadam
Mówcie szczerze jak i co bo do końca nie jestem przekonana
mi się podoba! ale fakt, że niektóre paznokcie, te "jasniejsze" wyglądają lepiej
można pozaklejać palce taśmą trochę no i ja rozkładałam duużo gazet wkoło

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Znowu bym zapomniała: jest wrzutka
Zoya Dream. Na początku byłam trochę zła na siebie, że ją wzięłam - myślałam, że powinnam wziąć Blaze, że ten niebieski raczej nie mój i dlatego tyle czasu zajęło mi jej rozdziewiczenie Ale jak już pomalowałam wszystkie bolączki mi przeszły
ale narobiłaś.. teraz mam wyrzuty sumienia, że lezy nierozdziwiczona moja...
pięknie

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
No teraz to pojechalaś

Nie, ale w dalszym ciągu nie wiem co wasze posty mają przekazać?
Bo Moj - Oleje są dobre na wszystko- to tylko haslo, ze mają szerokie zastosowanie i nie rozumiem całej tej dyskusji ktora się po tym wywiązała. A stosuje je ten kto chce i do czego chce...
nie rozumiem czym pojechałam, no ale ok

Śniegowa już wytłumaczyła w sumie. Poruszyłaś drażliwy temat po prostu, zapewne nieświadomie. A my do Ciebie nic nie mamy, mnie to tylko śmieszy ślepa wiara w jedną rzecz, co jest praktykowane w takim jednym wątku hehe


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Nie mam posta na blogu jeszcze, bo nie mam czasu. Ale chociaż jedno foto wrzucam ciężko kolor rzeczywisty uzyskać.
mrrrr

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

mani mam - w butelce kolor super: malutkie drobinki różowo-czerwono-złote, na paznokciach ich totalnie nie widać, co dopiero na zdjęciu :< na foto w butelce też nic nie widać
lubię Cię w czerwieni
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora