Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-28, 06:06   #100
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
piona nadrobię, bo wrzuciłam do koszyka metaliczną paletkę z MakeUp Revolution i tam jest taka piękna zieleń oesu kupiłabym nawet za samą nazwę tę paletę ze Sleek
heheheh no to fajnie, zastanawiałam się nad tymi paletkami z make up revolution, ale mam tyle Sleek'ów, że w zyciu nie wykorzystam.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
O matko kochano hardkor na maxa
Dziewczyny czy którejś z Was, Rimell zielony ( od Ory) mocno zafarbował skórki, no masakra jakaś, nie mogę sobie poradzić
nooo ja już tu kiedyś pisałam, że mój przyrost wystaje poza opuszek pod paznokciem i, że wygląda to bleh. No i w wypadku ekstremalnego skrócenia po prostu odsuwam go ile mogę. To nie boli ani nic. To jak skórki normalnie się odsuwa.

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Hehe teraz toś mnie pocieszyła :P
W sumie masz racje niech sobie rosną jakie będą takie będą
Dzięki
Hehe to dobrze

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
zdecydowanie Twoje


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Przylazłam tylko zasubować i powiedzieć, że żyję i tęsknię, proszę mi notować co ważniejsze
Hej Kochana, pokaż nam coś Pazurki najlepiej. O albo może kota na dobry początek wątku
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora