Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-29, 17:23   #1663
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez makika Pokaż wiadomość
To ja też poproszę:

1. Jak się opalasz - bardzo ciężko, leżenie plackiem do opalania odpada, bo robię się czerwona i stopniowo przechodzi to w lekki odcień ciepłej jasnobrązowej opalenizny


2. Kolor oczu
- ni to zieleń, ni brąz - dla mnie to taki ziemisty, ale niezbyt ciemny, oprawa oczu ciemna

3. Piegi - jedynie przy intensywnym wystawianiu się na słońcu - pojedyncze złotawe

4. Cera - jasny, wpadający w róż,rumienię się na ciemno różowo

5. Naturalny kolor włosów - dość ciemny brąz, ale w słońcu kasztanowe refleksy - od lat farbuję na ciemny brąz (od kasztanowego brązu po czekoladowy - najmniej wtedy widać odrosty) i to tylko dlatego, że grzywka ostro przyprószona siwizną

6. Kolor ust taki średni róż, zauważyłam, że w pomadkach najbardziej podobny do naturalnego jest często określany jako Pout

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? z intensywnych dobrze czuję się w czerni, ta przeważa w mojej szafie, ale staram się dodawać coś barwnego - mam np. sarong w kolorach intensywnych niebieski-zielony-pomarańcz i te kolory dobrze wyglądają przy twarzy, ale wyłącznie jako akcent, definitywnie źle wyglądam w brudnych beżach, zimą gdy brak opalenizny wszelkie blade kolory "potrupiają" mnie dobrze wygląda też popiel, chociaż unikam, bo mam wrażenie, że dodaje kg

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? lepiej czyste kolory, chociaż bieli staram się unikać na górze z uwagi na brak nieskazitelnie białego uśmiechu; jeśli jest koszula to raczej kremowa - czyli bardziej naturalny odcień bieli; ale czarny - jak najbardziej

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? sądzę, że nawet bez opalenizny dobrze mi w fioletach, pomarańczach i czerwieni

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Jedynie szaroróżówy, taki brudny róż - ale to w zestawieniu z jakimś nasyconym kolorem, reszta odnoszę wrażenie, że za bardzo mnie "gasi"

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? wydaje mi się, że jedne i drugie, albo raczek - wybrane z każdej opcji.
co do złota - źle się w nim czuję, ewentualnie do przyjęcia jakiś mały nadruk lub drobna biżuteria, ale nie jako kolor dominujący, ze srebrem czuję się i wyglądam lepiej, noszę zazwyczaj srebrną biżuterię - zawsze kolczyki, kilka pierścionków i zegarek chociaż gdyby to miałby być ciuch chyba mnie chłodzi, więc raczej tylko kiedy moja cera ma ciepły - opalony odcień

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
- o ile dotyczy kolorów, które lubię i w których mi dobrze - to połączenie może być i lepiej jak wzory są duże i wyraźne; wszelkie drobne wzorki - mam wrażenie - źle na mnie wyglądają, być może nie trafiłam jeszcze w nic, co przyciągnęłoby moją uwagę i próbowałabym to założyć. Tak czy inaczej wolę monochromatyczne zestawienia, chyba wszystkie moje ciuchy - mimo czasami chęci kupienia czegoś wzorzystego - są jednolite.
Na pewno potrzebna jest przymiarka Ale tak z własnego doświadczenia doradzę ci żebyś wczytała się dokładniej w opis Ciemnej Jesieni, może akurat się odnajdziesz
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora