Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-03, 09:16   #1684
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Ja z kolei mam jeszcze jedno pytanie o tzw. pasowanie koloru. Z jednej strony jest mowa o tym, że rozświetli twarz, wydobędzie rysy itp. lecz z drugiej strony to uczucie nie jest przypadkiem subiektywne? Czy możliwe jest po prostu, że kolor obiektywnie pasujący ja odbiorę za byle jaki, bo np. nie podoba mi się efekt? Przykładowo pani X nie lubi wysokich kontrastów, przykłada jakiś kolor, skóra jej bieleje, a ona marudzi, bo wg subiektywnych gustów lubi kiedy podkreśla jej ciuch jakieś złociste tony. Pytam dlatego, bo prócz kolorów ewidentnie psujących, powodujących efekt trupa lub żula spod monopolowego są takie, które wydobywają jasne, chłodne tony z twarzy lub tony brzoskwiniowe, złotawe i co ciekawe wydaje mi się, że w tych dwóch przypadkach wygląda to dobrze, ale subiektywnie podobają mi się kontrasty i właśnie poprzez namiętne poszukiwanie kontrastów obawiam się, że mogę odrzucić coś istotnego.
Ja bardzo lubię niektóre czyste kolory, ale mi nie pasują, bo są za chłodne taki średni, prawie ciemny czysty fiolet przepięknie kontrastuje z moją bladą skórą i cerą, wydobywa niebieski kolor oczu, ale... również sińce pod oczami czysta ciepła oczobijna czerwień za to powoduje, że pojawiają się zaczerwienienia, choć tak naprawdę ich nie mam (ale już czerwień odrobinę rozjaśniona, taka pomidorowa, czysta i oczobijna jest super).
Niby jestem neutralnie-ciepła, ale pasuje mi większość niebieskich odcieni (byle nie ciemnych). Jeśli niebieski jest dość jasny, to pasuje nawet chłodny. Jestem Bright Spring, nie mam ani brązowych/czarnych włosów/brwi, ani mega dużych kontrastów na twarzy, raczej takie średnie w stronę dużych (włosy średni blond, lekko srebrne (nie mysie, ale dość ciepłe), oczy za to typowo chłodne (stalowe, ale jeśli ubieram się na niebiesko, to niebieskie), czyste, bez plamek; rude piegi (jasne), dość jasna cera (ale nie najjaśniejsza) z łatwo zauważalnymi ciepłymi tonami, brązowa oprawa oczu (raczej ciepły brąz).
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora