Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-05, 11:02   #364
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Postaram się w miarę szybko Na razie wiem jedno - wielką, czarną nakrętkę da się zdjąć, uff!

I to, że wprowadzili tyle nowości na raz - w tym samym czasie limitki (przynajmniej wydaje mi się, że to limitki) i stałe kolekcje, a wszystko oczywiście stoi nie na swoich miejscach, bo tak trudno włożyć jednej dziuni z drugą lakier na to samo miejsce, rzecz jasna po tym jak go już wymacała
widziałam na razie zdjęcie na wzorniku - ciekawie chociaż to jest chyba taki drobny piasek nie? ciekawe jak się ma do nails inc, bo on chyba nie był taki piaskowy...

otóż to! ja już się pogubiłam co jest limitką, a co nie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A to to inna kwestia. Masz ogromną kolekcję przecież.

ja to bardzo piaski lubie. Także dlatego, zę łatwo je dosztukować, bez potrzeby zmywania. Tak zrobiłam dziś rano, a malowane w sobotę.

Nie, no źle nie jest. Nie mogę narzekać na to, zę mało zarabiamy. Tylko w takim miesiącu, to trzeba zrezygnować z pozaplanowych wydatków.
To maturalna klasa, więc więcej kasy płynie. Studniówka...
no nie jest mała...

Ja też w sobotę tak miałam- nie miałam czasu na normalne malowanie, ale musiałam zmienić lakier, a tu już wieczór i postawiłam na sprawdzony piasek - kilka minut i mani gotowy

no dokładnie, są rzeczy ważne i ważniejsze

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
true!
mam Cię
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora