Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 09:48   #2488
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
Już widzę jak mi zwrócą pieniądze Pewnie mowiliby, że 2 zabiegi to za mało i miałam za długą przerwę po 1. zabiegu (10 tyg. czyli wg. mnie optymalnie, a wg. salonu powinnam przyjsc 3 razy- po 6 tyg. na pachy, po 8 na bikini i po 10 na nogi co dla mnie jest wyciąganiem keszu od ludzi). Sama nie wiem już co robić, bo przecież po 2 zabiegach powinnam mieć co najmniej 40% mniej włosów.
Dwa zabiegi to rzeczywiście za mało. Będą się bronić, że przychodziłaś za rzadko i w sumie mają trochę racji - ten czas jest mniej-więcej wyznaczany tak, aby jak najwięcej włosków było w fazie wzrostu. U niektórych po drugim zabiegu jest wysyp włosków (u mnie tak było). Po pierwszym miałam gładko, po drugim okej, ale po 3 tygodniach - masakra, po trzecim super i teraz efekt się utrzymuje (jestem po czwartym, za tydzień 5 seria - ostatnia). Ale ja byłam modelowym przypadkiem: czarne, mocne włosy i bardzo jasna skóra - idealna pod laser. Słuchaj, zawsze można spróbować powalczyć, to nic nie kosztuje.
Miałaś robione Light Sheerem?
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując