Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-11, 12:13   #1712
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez karolinkak28 Pokaż wiadomość

Bardzo Ci dziękuję za odpisanie i zainteresowanie!

"Pasują Ci bardziej chłodne,dość intensywne,cukierkowe barwy,takie lekko wybielone? Czy lepiej w lekko wypłowiałych i zgaszonych? "
Tak, właśnie takie cukierkowe lekko wybielone barwy - brakowało mi tego określenia

"Wiosna i jesień odpadają,bo piszesz,że lepiej w zimnych barwach, głębsze i intensywne zimy też
(nie pasują wzory,nietypowe połączenia itp.).

Zastanawiam się nad light summer,soft summer albo deep winter. Light summer,jeśli pasują chłodne,cukierkowe,lekko wybielone barwy (takie słodkie jasne róże np. ,ogólnie dość wesołe kolory)," - tak, to są moje kolory - takie słodkie, pastelowe trochę jaśniejszej barwy

" soft summer jeśli chłodne i przygaszone (sosnowa zieleń,szarości,szaronieb ieski jasny kolor,chłodne wrzosowe)" - w takich kolorach mi paskudnie, wyglądam jakbym zza grobu wyszła ;P

"a deep winter to najdelikatniejsza zima,dość intensywne chłodne barwy,ale koniecznie ciemne." - hmmm... też w mi w tych kolorach dobrze, chyba że źle rozumiem "intensywne chłodne"
Intensywne,czyli żywe,nasycone,czasami nawet "oczowalące",że się tak wyrażę
nie do końca poprawnie. Dark winter ma dość ciemne barwy,czyli ciemne chłodne brązy, ciężkie kolory, chłodne burgundy,ciemne fiolety,granaty,kobalty,p asują jej typowo ciemne barwy. Czerń i biel pasują (nie tak intensywne jak u pozostałych zim,ale jednak). To mogą być zbyt ponure barwy,skoro pasują Ci delikatniejsze,wybielone barwy. Na pewno w palecie deep winter nie ma wybielonych kolorów,tylko takie ciemne,chłodne,bardzo głębokie. Na pewno bardzo czyste barwy. Lato ma delikatniejsze i subtelniejsze kolory
__________________

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm



Mój last.fm
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora