Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kobieca skłonność do szukania guza czyli toksyczne związki- luźna dyskusja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-14, 15:36   #63
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: kobieca skłonność do szukania guza czyli toksyczne związki- luźna dyskusja

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Oczywiście że po takich przejściach człowiek robi się zamknięty, zastraszony, nic nie wart.
Ale chodzi mi o początki znajomości- alarmujące sygnały są zawsze(nie wierzę że misiu był aniołem 3 lata aż nagle postanowił zostać sku****em w 24h), często to nawet nie są niewiadomo jak "zakamuflowane" rzeczy(choć bywa i tak że faktycznie są to dyskretne sygnały). Ile kobiet poznało faceta przez internet a ten po 2 miesiącach znajomości wyciągał od niej kasę po kilka lub kilkadziesiąt tysięcy złotych(nigdy nawet się nie spotkali)? Jak coś takiego racjonalnie myślącej osobie mogło nie wydać się podejrzane? Albo sytuacje gdzie dziewczyna widzi od samego początku że chłopak jest np. uzależniony, bawidamek, pomiata nią, wyraża się wulgarnie o rodzicach swoich i jej? Jakich jeszcze sygnałów potrzeba? Często po czasie kobieta sobie uświadamia że te sygnały były całkiem wyraźne tylko odsuwała je od siebie. A potem wstydzi się przyznać sama przed sobą i resztą że od samego początku coś było nie tak.
Jeszcze są takie które jak usłyszą "Kocham Cię" na 4-tym spotkaniu to mają kisiel w majtach, a inne pomyślą "co ty pi***szysz człowieku Te pierwsze łatwo potem zmanipulować i szybciej się angażują
Spoko, ty mówisz o oczywistych patologiach widocznych na pierwszy rzut oka, ja o tych które rozwijają się stopniowo i początkowo sygnały nie są tak rażące. Jasne że takie jakie przedstawiłaś są, ale to NIE JEDYNE związki patologiczne i o tym ciągle piszę!
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując