Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zenkowych kuszeń ciąg dalszy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-14, 21:23   #1727
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48138062]Ale ja sie nie oburzam . Wieksze emocje budzi we mnie brak deietycznego Dr Pepera w tym kraju niz ta dyskusja. Widze po prostu po swoich rzesach, ze sie dobrze miewaja. Licze na to, ze tak bede mowic caly czas . Nie mam jednak pewnosci, ze ten stan bedzie niezmieniony.

Co do kremow to ja uzywam codziennie. Malowac dolna powieke to tez maluje, bo mam bardzo "zdechla" urode i same gorne rzesy to dla mnie za malo jesli chodzi o makijaz.





Pozyjemy, zobaczymy.


Mi moja babka mowila, ze niektore dziewoje do niej od 2-3 lat przychodza non stop i jest do czego rzese przyczepic . A Ty dlugo nosilas rzesy? Co ile uzupelnialas? Ja obecne rzesy mam 2,5 tygodnia i mam juz spore przeswity. Sadze, ze do dlatego, ze spie na brzuchu/twarzy.[/QUOTE]

uzupełniałam średnio co 3 tygodnie, bo mnie każdy prześwit irytował, potem doszłam do wprawy, i kępkami ardel uzupełniałam, jak nie miałam czasu podejść do salonu. Nie pamietam dokładnie ile miałam przedłuzane rzesy, wydaje mi się że krócej niż pół roku. Nigdy wiecej
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując