Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 15:14   #1730
Issley
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 35
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz - Ciężko, na kolor szaro-beżowy. Zawsze się śmieje że wyglądam trochę jakbym była brudna.

2. Kolor oczu - Jasne, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę. Zielono-niebiesko-szare, bursztynowe plama wokół źrenicy. Oprawa oczu ciemna.

3. Piegi - brak, nawet nie mam zbyt wielu pieprzyków i znamion.

4. Cera - raczej zaróżowiona, jasna porcelanowa

5. Naturalny kolor włosów - Ciemny blond, popielaty, ale w lecie od słońca wpadał lekko w blond - miedź. Aktualnie mocny fiolet

6. Kolor ust - Jasno różowe, blade

7. Wszelkie odcienie "wodno-powietrzne" - Fiolety, róże, błękity, szarości, chłodne beże, mietowy, turkus, śliwka, lawendowy, grafit, czarny. Mocne fluo barwy - neonowa zieleń, mocny żółty, róż. Z czerwieni dobrze czuje się tylko w chłodnych i ciemnych. I cała gama ciemnych barw, śliwka, granat, indygo, czerń, butelkowa zieleń. Lubie też bardzo odcienie taupe i griege.

Źle się czuje - wszystkie ciepłe barwy głównie kolory ziemi (ochra, brąz, musztardowy, ceglasty, oliwkowy, beż) jak i pastele (wanilia, koral, łososiowy, brzoskwiniowy, kremowy. Żółty, pomarańczowy i czerwony to nie moje kolory zdecydowanie.

8. Ciężkie pytanie, wydaje mi się, że tak, ale może tak naprawdę tylko mi się wydaje. Lubię biały i czarny.

9. Często ubieram się w jaskrawe barwy, chodź ostatnio wole te przygaszone. Może to ze względu na wiek.

10. Pasują, najbardziej beżowo-szaro-śliwkowa szminka :P

11. Zdecydowanie zimne. Biżuterie noszę głównie srebrną,

12. Myślę, że pasują mi wszelkie kontrasty.
Issley jest offline Zgłoś do moderatora