Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-16, 14:03   #1737
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Chłodna zima nie toleruje żadnych barw ciepłych a Ty napisałaś, że pomarańczowa czerwień jest twarzowa a to jest chyba ciepławy kolor. Chyba, że nie rozumiemy się definicyjnie Z drugiej strony jeśli złoto nie pasuje, sugeruje to zimny typ.
Może pomogłoby Ci wpierw ustalenie czy jesteś bright, cool czy light.
Jakieś wskazówki mw http://www.prettyyourworld.com/analyzeyourself.html
I jakie kolory Ci pasują: intensywne czy zgaszone?

Jeśli biel i czerń intensywna Ci pasuje to może być zima a żeby rozstrzygnąć która: jeśli ciemny makijaż wokół oka Ci nie pasuje - może być intensywna zima, jeśli śliwkowe szminki są dobre - może być ciemna zima. Jeśli ciemny makijaż jest w porządku, śliwkowe szminki są za ciemne, gotyckie - może chłodna zima.

Z moich obserwacji na chłodnych zimach intensywna biel daje efekt wow, to jest typ urody królewny śnieżki a Ty piszesz, że jest ok ale szarość też ok.. to nie daje rozstrzygającej odpowiedzi.
Acz może jesteś chłodną zimą która nie ma wysokiego poziomu kontrastu i to z tego wynika. Ja mam ciemną karnację, biel mi pasuje, ale nie daje to efektu bajkowego bo mam po prostu nieco mniejszy poziom kontrastu niż przykładowe intensywne zimy.

Może Ci będzie łatwiej przez wypisanie kolorów w których jest Ci okropnie i dlaczego oraz wypisanie kolorów które robią efekt "WOW". Skóra nabiera blasku, podkreślone są oczy..

A cool summer zatem?

Cool Summer vs. Cool Winter
Soft White vs. Pure white
Lavender vs. Royal Purple
Raspberry vs. True Red
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2014-09-16 o 14:14
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora