Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny, co wy o tym sądzicie? Jestem przewrażliwiona ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-18, 13:35   #25
Kasiarzyna_
Raczkowanie
 
Avatar Kasiarzyna_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Bardzo daleko
Wiadomości: 74
Dot.: Dziewczyny, co wy o tym sądzicie? Jestem przewrażliwiona ?

Witaj Przewrażliwiona to chyba za mocne słowo ale jak bardzo się czegoś obawiamy albo czegoś doszukujemy to możemy zacząć widzieć u siebie pewne objawy. Na pewno duży stres w jakimś stopniu Cię "rozstroił". Możliwe, że to nerwica lub jakaś lekka depresja, którym towarzyszą właśnie objawy somatyczne. Też miałam taki okres, że czułam się cała "chora", co jakiś czas nowe dolegliwości wynajdywałam. Rzeczywiście czułam się przemęczona i szukałam przyczyny, niestety bez skutku. Do tego duże, kilkuletnie problemy ze snem, w końcu miałam dość, poszłam do lekarza rodzinnego. Wysłał na podstawowe badania i polecił psychiatrę podejrzewając depresję. Okazało się, że mam niedobór magnezu (warto sprawdzić), oraz, że rzeczywiście mam depresję. Prawie 1,5 roku się leczę, naprawdę lepiej śpię i lepiej się czuję, choć nadal narzekam na brak energii i częsty smutek ale mimo wszystko widzę poprawę. Unikaj stresu, dbaj o siebie, spędzaj czas z ukochanym, oddawaj się małym przyjemnościom. Myślę, że będzie Ci to służyć powodzenia
Kasiarzyna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując