Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 13:38   #3316
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48350998]To nie puder, tylko podkład. Krycie zapewnia odpowiednia aplikacja. Poza tym nikt Ci nie powie, jaki masz kolor skóry bo tego nie wiemy, przecież sama powinnaś znać ją najlepiej Idealny kolor podkładu dobiera się na linii żuchwy, porównując z szyją i twarzą. To, że masz naczynka, nie znaczy, że podkład powinien być w ciepłej tonacji - powinien być w takiej tonacji, jaką ma Twoja skóra. Cosmetics Freak wstawiła ostatnio na swoim blogu (link) bardzo dobre swatche wszystkich odcieni. Zobacz, co będzie najbardziej zbliżone do dotychczas używanego podkładu. Piszesz, że kolor nie odbiega drastycznie od szyi - nie powinien odbiegać w ogóle Najlepiej byś zrobiła, zamawiając kilka próbek i sprawdzając, który odcień Ci najlepiej pasuje.[/QUOTE]

Według tego bloga odcień beige jest różowy, a ja myślałam, że różowy jest natural
skoro natural jest dla mnie za rózowy myślałam, żeby zamówić beige i juz sama nie wiem
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora