Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniowo-październikowe mamusie 2007
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-23, 12:15   #2315
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez enya Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja to dopiero dzisiaj mam doła... Byłam rano u mojej ginekolog i okazało się że mogę miec zatrucie ciążowe . Objawy mam : puchnięcie rąk i nóg, nadmierny przyrost wagi. Chciała mnie położyć już na 3 dni do szpitala ale w końcu zdecydowała że jutro mam zrobić rano badania moczu czy jest w nim białko czy nie. Jak jest to będzie na 100% zatrucie.
Powiem Wam że strasznie się boje i jak zaczęłam czytać na internecie o zatruciach ciążowych to mi ciarki po plecach przeszły.......... Nie wiem co mam robić i modlę się żeby wszystko było dobrze
Ja od 3 dni mam podobne objawy, i tez zauważyłam, ze jem bardzo malo bo nie mam apetytu a waga szybko rosnie. Moja p. Gin wrcaca dopiero 31.07, wiec musze czekać. Z drugiej strony to może po tabletkach te opuchlizny, bo dostałam duomox na pecherz i jakieś inne ale nie pamietam nazwy i globulki clotimazolum, wiec moze to po tym, na szczescie wczoraj skończyłam brać to zobacze za 2 dni, czy opuchlizna zejdzie. W piatek oddaje mocz do analizy, tak by był na wtorek bo mam umówioną wizytę. Ale tez bardzo się martwię czy to nie zatrucie, bo szczególnie moje stopy są strasznie pulchne
ebena jest offline Zgłoś do moderatora