Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniowo-październikowe mamusie 2007
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-23, 18:32   #2327
anaid5
Raczkowanie
 
Avatar anaid5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk-SJZ
Wiadomości: 85
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Hej dziewczynki!! Witam po dłuuuuugiej przerwie

U nas wszystko ok. Dzidzia ma się dobrze. Rozrabia w brzuszku coraz bardziej. Ja też czuję się ok. Tylko te nieznośne upały dają mi w kość. Puchna mi nogi, miewam skórcze w łydkach (ale pocieszam sie tym że nie jestem sama, bo wy też macie takie dolegliwości) Podczas ostatniej wizyty lekarz stwierdził że mam jaką infekcję i przepisał mi Nystatynę. Na szczęsie teraz już jest dobrze.

Podczas ostatniego USG lekarz powiedził że maluch rozwiją się prawidłowo, ale nadal nie mamy 100% pewności co do płci. Nadal nie widać kulek, więc chyba dziewczynka. Ale nie nastawimy się z TŻ na babkę bo potem będzie jak u PYSI

Moje Drogie! Podczas mojej niebecności na forum, wydarzyło się bardzo wiele w moim życiu i moich bliskich. Mam tu na myśli szereg nieszczęsliwych wydarzeń.

Po pierwsze dowiedziałm się że moja UKOCHANA BABCIA ma RAKA i musi mieć amputację piersi.
Potem okazało się że mój brat nie zdał matury z angola, ale amnestia Romana uratowała mu tyłek.
Podczas pobytu w ZOO w Ostrawiem jacyś wandale wybili szybę w samochodzie moich teściów i musieliśmy spedzić 2 godz. na komisariacie
Potem mój kochany TŻ spadł z drabiny i nieźle stłukł sobie łydkę W rezultacie już 2 tydz. jest na L4. A jego noga wygląda tragicznie, cała sina i spuchnięta.
Ja po tych wszystkich zdarzeniach byłam tak rozkojarzona, że wszystko leciało mi z rąk. W ciągu 2 dni stłukłam 3 talerz i dwie pokrywki
W czasie tych feralnych wydarzeń miałm na głowie cały dom i dobytek, bo moi rodzice wyjechali na 2 tyg. do Grecji. Nie mogłam liczyć na TŻ bo miał problemy z nogą, ani też na mojego brata. Było ciężko ale dałam radę

Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko dobrze Nikomu nie życzę takich przeżyć
Pozdrawiam Was
anaid5 jest offline Zgłoś do moderatora