Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-07, 08:44   #1275
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
no wiem, ale to może przy okazji czegoś jeszcze. W Ross też nie widziałam, ale może w SP?

Rozumiem
no przy okazji to inaczej, wiadomo. SP też u siebie nie mam, bywam raz na pół roku może, więc też pewnie na promo nie trafię

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
neon jak ta lala, fantastyczny
na żywo ma genialny odcień, cały czas się gapiłam, bo nietypowy

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Razi Podobają mi się neony... U kogoś Nie mam śmiałości nimi malować. Ale gdybym miała TAKIE paznokcie jak Ty, mogłabym nosić największą żarówę jaka istnieje.
razi no wiesz co, rozumiałabym brak śmiałości, bo nie każdy się odważy na neony, ale z paznokciami to przesada, Twoim nic nie brakuje


Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Taka np Anula PPP - zawsze jak spod igielki i jeszcze lekko odssaje od skórek mnie to sie chyba za bardzo na to łapy trzęsą...

Kolor jest fajny na żywo bardzo - szaro, zielono i z przebłyskiem złotych drobinek gdzie-niegdzie. i ten połysk tez mi się podoba t lovely tym razem - 208.


fajny kolor kwadraty będą Ci pasować, tylko wyrównaj, bo np serdeczny wygląda na dłuższego od wskazówki itd. No i skórki jak dziewczyny pisały.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;48426612]
Świetnie
[/QUOTE]

dziękuję
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora