Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2014
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-12, 07:54   #2699
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;48480296]Nawet się nie dziwię, skoro naNawet nie wiedział jakiego jest wyzwania. Do tego w tej parafii jest bardzo niemiły proboszcz. Do tego gości zaprosiliśmy na 11.30, a mój mąż teraz umówiliśmy się na mszę o 10. Zapomniało mu się na którą rezerwowalismy msze. Poslij faceta...[/QUOTE]
Ja mojego już też nigdzie samego nie wyślę Tak ustalił chrzest, że ksiądz nigdzie nic nie zapisał. Poszliśmy do niego w czwartek, żeby dać dokumenty, akt urodzenia,zaświadczenia od chrzestnych,itd. a on robi wielkie oczy i mówi: jaki chrzest, nic nie jest zapisane. Myślałam, że rozszarpię mojego TŻ, na szczęście udało nam wszystko załatwić i nawet godzina została ta sama.

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
No u nas się niestety tyle czeka :|

Jadłam wczoraj na obiad fasolkę po bretońsku. Karmiłam małą zaraz po obiedzie, potem jeszcze raz i wieczorem po kąpieli, dużo wtedy nie zjadła,koło 20:20 to było. I spała do 1:55! Potem pobudka o 4, koło 6:30 i spała do 8:40. Jasne, pierdzi na potęgę ale żadnego problemu jej to nie sprawia, nie płacze. Także dziewczyny kp, nie ma co się dać zwariować ;-)
a ja mam taką blokadę przed jedzeniem normalnie, masakra. Ciągle mi się wydaje, że zaszkodzę małej. Pociesza mnie to, że mam jeszcze 4 kg.do zrzucenia i wierzę w to, że ta dieta cud matki karmiącej mi w tym pomoże Jakbym sobie pozwoliła na fryteczki, schabowego i chipsy na przekąskę to po mnie


Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Mój synek przespał 6 godzin, a ja po raz pierwszy od jego narodzin nie mogłam zasnąć, mimo że on spał, rzucałam się po lóżku do 2. Do tego mnie coś boli z prawej strony pleców, jakby naciągnięty mięsień albo nerka?

Jutro mam wizytę u gina myślę, że jak będzie wszystko ok, to mąż nawet obiadu nie dostanie po powrocie z pracy
trzymam kciuki, żeby wszystko było ok U mnie jutro kończy się połóg, ale jeszcze się nie umówiłam do gina. Jutro chyba zadzwonię, bo TŻ już od kilku dni nosi...


Karoseria Ty podajesz ten zagęszczacz nutriton? Czy pomyliłam osoby? Dajesz go do swojego mleka czy karmisz mm? Trzymasz się tych zaleconych dawek? Bo ja dodaję do swojego mleka i daję trochę mniej proszku niż jest napisane na opakowaniu, ale Hania bardzo źle na to reaguje. Strasznie krzyczy, nie chce później jeść z piersi i nie może zrobić kupki Nie wiem czy dawać jeszcze mniej czy całkiem zrezygnować z tego. A ulewa strasznie...
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora