Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-16, 14:08   #4941
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jeśli zmieściłaś się w 45 euro to nic nie doliczą
sprawdzę czy u mnie to działa, bo nie cierpię bez sensu wydawać kasy, a to cło tutaj mnie dobija

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
W moim domu mydło purite (a mam węglowe) otrzymało pieszczotliwą nazwę - czarny diabeł.

Górna warstwa zielonka szybko się zmyła i został czarny kocmołuch.
Tak pobrudził białą mydelniczkę - mojego ukochanego jeżyka - że ledwo ją doszorowałam.
Mydło wcale nie pachnie, więc nawet nie nadaje się jako mydło zapachowe do szafy. Choć nawet gdyby pachniało, to bym nie dała go do szafy, bo barwi na czarno.
I w tej sytuacji, bo chętnych na niego brak, mydło nadaje się do kosza

rozumiem niesławę, ale mam na niego ochotę za samą Waszą nazwę

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
źle to ujęłaś....
nie jestem winna, tylko moją zasługą to jest
lawendowa farma jest fajna, poszperaj tez w ich innych produktach mojemu Markowi bardzo pasuje krążek golibrody (mi też - do nóg ), jak lubisz tłuste smarowidła do ciała to maja twarde balsamy i swieczki, które po roztopieniu można do masażu używac
jak zwał, tak zwał
faktem jest, że im częściej tu zaglądam tym gorzej sprawy się mają na kontach... małż już gadał, że nie mam tyle czytać
ale jak mu roztoczyłam wizję pijaczki, inwestującej w "tanie" alkohole i raczącej się nimi każdego dnia, stwierdził, że w sumie dobrze, że kupuję kosmetyki
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora