Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kot sika, załatwia się poza kuwetę + jak pozbyć się zapachu - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-19, 15:08   #1004
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Złośliwy kot?

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie zaczęłaś bardziej radykalnie działać kilka lat temu, bo teraz pewnie weszło mu to w nawyk. Może behawiorysta by rozwiązał problem.
Nie mogę powiedzieć, żebym zignorowała sprawę, bo pisałam o środkach zaradczych i szukaniu potencjalnego rozwiązania problemu, ale rzeczywiście nie zaprzątałam sobie tym głowy aż tak, uznając, że on taki już jest i muszę to zaakceptować.
Behawiorysta? Przyznam, że nie mam pojęcia czy w Polsce jest ktoś wykonujący taki zawód. Słyszałam jedynie o behawioryście z amerykańskiego programu telewizyjnego, więc nie mam pojęcia jak wygląda dostępność takich specjalistów u nas. Wiesz, coś więcej na ten temat?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Norweskie leśne to koty późnodojrzewające, więc możliwe, że wtedy dostał ostry strzał hormonalny.
Skonsultuj się z dobrym weterynarzem, moim zdaniem warto przynajmniej przegada sprawę kastracji. U kotów to zabieg mało inwazyjny, to nie jest taka operacja jak u kotek, szanse na spartaczenie są nieduże. Zmiany charakterologiczne - jeżeli będą, to tylko na plus.
Możliwe, że to rozważę w ostateczności.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując