Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie maj - czerwiec 2014 część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-25, 13:07   #25
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Witam w nowym watku Kasiab super ze to ogarnelas

Justiwi no w koncu sie pogodzilas z tz i bardzo dobrze! Bo to co pisalas to groznie brzmialo na pewno atmosfera teraz w domu jest duzo lepsza. My z tz may gorszy tydzien praktycznie codziennie sie klocimy i mnie to doluje i przez to boli glowa.

Przepraszam nie moge teraz skojarzyc chyba myska pisala o wyjsciu o karaoke itp.... Eh zazdroszcze domyslam sie ze odpoczelas psychicznie tez bym chciala chodz na troche sie tak oderwac ale jasiek cyckowy wiec pewnie za pol roku na takie cos sobie pozwole. Wczoraj bylamnu fryzjera pierwszy raz po porodzie i powiem szczerze ze takie wyjscia sa potrzebne od czasu do czasu...

My od tygodnia uczymy usypiania w lozeczku raz jest lepiej raz gorzej.. Usypiamy tylko na noc bo w dzien pierwsza drzemka jest na foteliku tak 30min a potem jest dluzsze spanie ale to przy cycu... Jak probowalam uspic rano na w lozeczku to poswiecilam godzine i du.pa z tego byla... Nie jest latwo z tym spaniem moze popelnilam blad ze pozwolilam jaskowi na piersi zasypiac... Ale mi tak wtedy bylo wygodniej mialam okazje polezec odpoczac poczytac wizaz tak jak teraz.... Ale wiem ze przy drugim dziecku jak bedzie na pierwi na pewno dam smoczka przy jasku bronilam sie jak moglam zrby smoczka nie mial a jak zrozumialam ze ze smoczkiem beduie mi latwiej to nie moglam go nauczyc...

Zycze wszystkim milego weekendu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora