Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-29, 21:49   #4384
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
no właśnie to jest dziwna sytuacja .. bo moja twarz zmieniła się ostatnio , i nie wiem jak to możliwe, ale kiedyś była dłuższa, podłużna a teraz tak jakby moja szczęka , żuchwa skróciła się, nie mam pojęcia jak to możliwe ale jest to widoczne gołym okiem.. i przez to moja twarz wygląda na mniejszą, tzn. krótszą, bardziej okrągłą , pulchną a z drugiej strony z profilu wygląda jakby schudla przez te opadnięte pliczka.. więc już sama nie wiem co jest grane ? ale może atre daje taki efekt... może te wgłebienia wargowo-nosowe wydają się bardziej widoczne i przez to wydaje się, że policzki są opadnięte.. już sama nie wiem

zastanawiam się też nad jedną rzeczą, bo wiem że od dziecka mam krzywy zgryz , niestety moi rodzice nie zdecydowali sie wtedy na aparat stały , a z resztą dentystka poradziła wtedy aparat zakładany na noc , który właściwie nic nie pomógł .. ostatnio też miałam wyrywanego zęba z tyłu i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie i czy to w ogóle możliwe , że może przez ten zgryz coś się stało teraz, albo przez wyrwanie zeba
nie znam sie dokładnie ale wydaje mi sie że problemy ze zgryzem moga miec wpływ na wygląd naszej twarzy, wiec moze w tym tkwi problem?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora