Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-10, 09:54   #3589
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
U mnie Annabelle (matujący, innego nie miałam), robi to samo. Cera rozpulchniona, pory większe i nie po 5 godzinach, tylko od razu.
Ale, ale - już kiedyś wstawiałam to zdjęcie na wizaż, to dziewczyny napisały, że cera i tak wygląda lepiej z podkładem, niż bez :P No cóż... ja się nie zgadzam.

Ok, na tym poniżej może i lepiej, bo koloryt wyrównany, ale nie mam na co dzień takich zaróżowień, możliwe, że zrobiłam zdjęcie zaraz po myciu?

Pal licho, że na zdjęciach jest akurat odcień natural, który był za różowy, ale na szczęście nawet nie bardzo to widać na tych fotkach.

(...)

Nie zgadzam się, uwielbiam ten filtr! Jest całkowicie matowy, suchy i świetnie sprawdza się jako baza, a zawsze dbam, żeby filtry nałożyć na twarz w odpowiedniej ilości

(...)

No właśnie, Annabelle trochę strzeliło sobie w kolano nazwami odcieni. Najpierw były tylko trzy: Light, Medium i Dark. Potem zmylone klientki zauważyły, że Light wcale nie jest jasny, a Medium to już na prawdę śniady odcień. Firma dodała jaśniejsze odcienie, które wciąż są mylące. Po wpadce z Medium zamówiłam Light, bo zwykle biorę "light medium" i nie przyszło by mi do głowy celować w tak blade kolory, a jednak okazało się, że dopiero fair/fairest są odpowiednie. Jak sobie radzą naprawdę jasne dziewczyny można przeczytać w tym wątku - muszą mieszać i rozjaśniać.
Ciekawa jestem, ile podkładów o głębi Dark udaje im się rocznie sprzedać i czy jest to opłacalne?
Odwrotnie rzecz się ma z korektorami, te dla odmiany są jaśniejsze niż nazwa sugeruje. Dark nazwałabym "medium", medium to "light", pasuje do podkładów o głębi fair, a light to wyjątkowo jasny odcień. Ponadto niestety każdy jest w innej tonacji. Najciemniejszy jest różowawy, średni żółtawy, a najjaśniejszy zielonkawy. A co jak ktoś potrzebuje jasnego, różowego korektora? Albo ciemnego zielonego na naczynka? Bezsens, ja i tak mam farta, że wersja medium w miarę mi pasuje.
Rzeczywiśćie dużo lepiej wygląda buzia bez podkładu. Może koloryt nie jest ujednolicony, ale przynajmniej nie ma tylu porów na wierzchu

Od niedawna mam filtr Vichy i podpisuję się pod wszystkimi zachwytami, jak dla mnie rewelacja Po zastygnięciu w ogóle nie czuć, że to 50-tka A filtr Ziaja to niestety dla mnie koszmar, może uda mi się go zużyć w jakiś alternatywny sposób, bo makijaż mi na nim pływa strasznie

Co do nazw podkładów, rzeczywiście nie mają już zbyt dużego pola manewru przy obecnym nazewnictwie Ale gdyby tak wszystko pozmieniali od zera, to już by się nikt nie połapał Dla mnie Golden Fairest jest minimalnie za ciemny i za mało żółty, mimo że Golden
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora