Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do osób, które stosują retinoidy przeciwzmarszczkowo dłuzej niz rok
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 22:13   #80
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Do osób, które stosują retinoidy przeciwzmarszczkowo dłuzej niz rok

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Ostatnio kumpel robił mi zdjęcia " z ukrycia", w sensie, że były niepozowane i zauważyłam, że uśmiecham się na nich ironicznie i krzywo (a mam taką naturę ironiczno-cyniczną ) i po tej stronie mam właśnie tą bruzdę, a z drugiej gładziutko. Generalnie staram się panować nad mimiką, żeby nie marszczyć czoła (tat mi zawsze na to zwracał uwagę), ale kurczę trudno się nie uśmiechać.

Teraz mam 31 lat i ta bruzda pojawiła mi się w podobnym wieku, o którym chimay piszesz, jedyne co się zadziało w moim życiu to więcej pracy, ale czy to aż taki wpływ?

No nic, chyba nie ma się co poddawać i walczyć dalej, chociaż raczej się dziadostwo nie cofnie tylko tak jak piszesz trzeba liczyć, że się nie będzie pogłębiać. Do tej pory używałam retinoidów co 2 lata, na zmianę z kuracją witaminą C, ale chyba trzeba przejść na coroczną.
Mam to samo z tą miną, nie zwracałam na to uwagi dopóki mi tam większa bruzda nie wylazła. U mnie wit C zdaje się nic nie robić. Za to myślałam o robieniu regularnego masażu tych partii, ale metoda ma zwolenników i przeciwników.



Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości używałyście coś lżejszego przed i jak długo, nie macie problemów z receptą?
Po Zoraku używałam TriAcnealu, ale nie lubiłam go.
Z receptą problemów bym nie miała, koleżanka lekarz mi wypisuje
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując