Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Styczniowe mamusie 2015, cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-16, 19:27   #2416
mmgi
Zadomowienie
 
Avatar mmgi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. VII

Kinqaa dzięki za info, nie miałam pojęcia, że tak się kładzie dziecko w łóżeczku.

Cytat:
Napisane przez jasowaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, malujecie paznokcie w ciaży ?
Ja maluje mimo, że większość czasu spędzam w domu, ale jakoś lepiej się czuję z pomalowanymi.

Cytat:
Napisane przez ellyunia Pokaż wiadomość


Może któraś polecić jakiś dobry film?
"7 dusz", ale to chyba większość osób zna. Nie dawno obejrzałam "Czas na miłość" i bardzo mi się podobał
No i polecam też słynne ostatnio: Bogowie i Służby specjalne

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Zrezygnowałam z malowania paznokci bo najzwyczajniej lakiery przestały sie trzymac..to jest niesamowite ze kiedyś trzymał sie 3dni w stanie nienaruszonym a w tym ostatnim trymestrze w ten sam dzien odpryskuje i schodzi płatami
O kurcze, nigdy wcześniej nie słyszałam, że tak może się dziać w ciąży nawet z top coatem się nie trzyma?

Cytat:
Napisane przez Maritxell Pokaż wiadomość
Kinqaa i dzięki temu można (teoretycznie) w jakiś tam sposób spróbować zaplanować płeć dziecka Zobaczymy przy drugim czy się uda
Też o tym słyszałam i my kochaliśmy się w dzień owulacji czyli teoretycznie większe szanse na chłopca, a podobno jest dziewczynka

Co do okresu ciąży, to ja podobnie jak Dusiolka i Smerfetka cieszę się każdym dniem i mimo dolegliwości, których mam nie mało lubię być w ciąży. Z jednej strony nie mogę się doczekać porodu, a z drugiej będzie mi trochę brakowało brzuszka I co najważniejsze, pomimo 10kg na plusie podobam się sobie i czuję się atrakcyjna

Edytowane przez mmgi
Czas edycji: 2014-11-16 o 19:37
mmgi jest offline Zgłoś do moderatora