Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-19, 22:11   #273
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez justek_p Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za wasze wypowiedzi! To potwierdza, że jeszcze nie oszalałam i nie mam problemu ze zrozumieniem treści regulaminu forum



Po pierwsze dzięki za wypowiedzenie się w moim wątku rozbiórkowym Niestety obawiam się, że do tej uczestniczki nic nie dociera, ona wie najlepiej. Na jej złośliwość szczególnie wskazuje fakt, że wczorajszą wiadomość z 7-dniowym wezwaniem napisała dokładnie tydzień przed upłynięciem terminu rozpatrzenia reklamacji przez PP. Przypadek? Nie sądzę, raczej zrobienie na złość
To była moja pierwsza rozbiórka i trochę się zniechęciłam, ale co, przecież nie poddam się przez jedną osobę!





Ja składałam reklamację przez internet i nie było tam rubryki: zawartość przesyłki. Generalnie formularz jest bardzo uproszczony w stosunku do tego papierowego.
Przede wszystkim, współczuję nieprzyjemnej atmosfery i nerwów.

Ja to postrzegam tak:

nawet, gdyby regulamin nie rozstrzygał kwestii, Ty wywiązałas się z umowy. Wysłałaś przesyłkę a za jej zaginięcie odpowiada PP, która zwróci za zagubiona przesyłkę pieniądze. Staram się zrozumieć rozczarowanie drugiej strony, bo to przykre, ale nie mozna obwiniać Organizatorki za winy Poczty Polskiej. Zatem jakiekolwiek domaganie się od organizatorki zwrotu kwoty jest nieuzasadnione. Podobnie, jak straszenie sądem, bo nie zostalo popełnione żadne wykroczenie. Trzeba czekać spokojnie aż poczta rozpatrzy reklamację, odda pieniądze (a przecież odda) a Ty z pewnością wtedy jej prześlesz.

Z szacunkiem dla drugiej strony, ale takie zachowanie jest odrobinę irracjonalne.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując