Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-21, 22:50   #4765
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Nie będę się już wypowiadać w tym odmienionym, jakże luksusowym temacie o pixie bo widzę, że nie warto
Eeee, to teraz sama się popisałaś Nie wymiękaj. Wątek i forum takie będzie, jakim je same uczynimy.

Slalom typowy fioletowy flat top Pixie. Nie miałam, ale opinie ma dobre. Plus specyficzny wygląd (błyszczący i z diamencikami). Informacja o promocji jest na facebooku Pixie
Stać mnie na ich podkład, ale ponieważ uwielbiam kupować kosmetyki, sama sobie nałożyłam limit, bo kupuję i tak dużo. Rozsądek mówi, że za dużo, ale lubię. Próbkę, jeśli będę mogła przy, tak zwanej okazji zakupić, to zrobię to chętnie, ale specjalnie nie będę płacić za wysyłkę. Mnie też zniechęca bardzo polityka firmy, ale już to wyjaśniałam. Choć o ekspansji na zachód nic mi nie wiadomo :P.
Nie jest jednak nowością, że liczby zaokrąglamy do pełnych dziesiątek, powyżej piątki w górę, nie rozumiem Twojego czepialstwa w tym przypadku.
Nikt po Pixie chyba nie jeździ, no może jesteśmy kąśliwe. Ale mamy podstawy do bycia rozczarowanymi stosunkiem do klienta. Nie lubię teorii spiskowych, ale dziwi mnie Twoja misja bronienia właśnie Pixie.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora