Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-24, 20:36   #545
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Mam podobny lakier z Golden Rose, ale jakoś ten efekt mnie nie przekonuje Może i dobrze, przynajmniej nie kusi mnie ich kupno
No właśnie to ten carnivwal z gr. Mam teraz zrobione pazurki i zakochałam się!!!!!!!!!!! Piękne są na czarnym!!!!!




Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
kudlik_kk
No proszę, widzę szampon z drożdżami. Koniecznie daj znać jak się u Ciebie sprawdza.
A i oczywiście zimowa limitowanka z Isany. Fajne to to?
Miałam odżywkę taką i rewelacja! Włosy uniesione, błyszczące. Mega!!!

A Isana to nie jest limitka. Limitka to hibiskus i kokos. To to wersja energizująca i pachnie orientalnie. Lubię wersję na dobranoc i kupiłam teraz ten



Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
No ja jestem na szczęście przed wypłatą i staram się z daleka omijać SP, Hebe i Rossman Niestety nie udało mi się zatrzymać mojej zachciewajki i ostatnio kliknęłam na zamówienia JoyBox'a
A tak poza tym to skromnie w tym miesiącu :P
I fajny kremik do rąk też widzę



Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A tak apropo. Możecie polecić jakiś dobry tusz, nieuczulający, trwały ale delikatny (niepodrażniajacy) dla osoby wymagającej, która ma problemy ze łzawieniem oczu a co za tym rozmazywaniem tuszu gdzie popadnie. Szukam czegoś dla mojej siostry- powiedzmy, że cena nie gra roli, ale same wiecie...nie ma co przepłacać.
U mnie do łzawiących oczu sprawdzasię eveline extension volume 4d wersja z foletowym zakrętaskiem. Warto też zwrócić uwagę na bell hypoalergenic czy jakoś tak - ponoć wrażliwcom pasuje i nieźle maluje



Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Poniżej załączam zdjęcie moich ostatnich nabytków (o których wspominałam wcześniej, tj.BaBW oraz YR).
śliczne te brązy!!!!!
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora