Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-28, 09:56   #2432
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Nemme Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że zastanawiałam się nad przeprowadzką do Wrocławia, żeby tam zacząć studia magisterskie od marca i szukać pracy :P Zobaczymy, co z tych planów wyjdzie

Ach, ja to już jestem przyzwyczajona do maili "Ale z czym pani tutaj do mnie, pani nie ma doświadczenia na budowie, nawet pewnie śrubki wkręcić nie potrafi a co dopiero pilnować robotników!"
Bo zarządzanie robotnikami to jak przeprowadzenie operacji neurochirurgicznej, potrzeba 15 lat doświadczenia :P I weź tu zacznij robić uprawnienia...
Do mnie kiedyś zadzwonił gość z wymarzoną ofertą pracy dla mnie-ale na wstępie zapytał czy mam 200 PE (PE zdobywa się w przeciągu 5 lat,są to punkty za przebyte szkolenia i kursy,rozpoczynasz od momentu odebrania dyplomu a najczęściej od stycznia w kolejnym roku kalendarzowym). Tyle punktów to proces kilkuletni,a przecież widział w CV,że dopiero co skończyłam szkołę.

A o przeniesieniu się do miasta też poważnie myślałam,ale koszty życia,wynajem,dojazdy męża do obecnej pracy-mijałoby się z celem.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora