Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-28, 20:42   #3241
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Jam nie Ishi, ale przyszłam podzielić się nowiną. Otóż ku mojej wielkiej radości udało mi się dzić w poznańskim MAC-u capnąć ostatnią już na stanie paletkę Viva Glamorous Przemiła pani Macówka dobrała mi kredkę do ust, która pasuje z tym setem. Przy okazji popróbowałam też innych produktów MACa i nabrałam nowych chciejstw Między innymi jest to baza pod pomadkę. Miała ją któraś z Was?
ja mam bazę, ostatnio odkryłam, że jest bardzo dobra pod maty. może nie przedłuża ich trwałości jakoś szaleńczo ale moje usta mniej przy niej cierpią po tych suchych matach.
Ta paleta VG jest boska
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tp miałas farta
Aaa no to juz rozumiem Bo Dervish do czerwieni dwóch w tej paletce raczej nie pasuje, ale do tych Frostów juz prędzej będzie. Ja lubie ta konturówkę
A pędzelek, jaki używasz do Paletki VG? Ja kupowałam macowy wykręcany, aby do kosmetyczki mozna było nosić na poprawki
Dervish to u mnie na przykład jest ledwie widoczny i służy jako wyrównanie konturów ust czasem pod błyszczyk albo właśnie nudasowsze kolory, ale sądzę, że w sumie pod czerwień na upartego teeeeż się sprawdzi choć nie próbowałam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora