Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja dziewczyna w związku [inicjatywa i inne]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-29, 23:57   #6
Rhapsody1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 384
Dot.: Moja dziewczyna w związku [inicjatywa i inne]

Rożne sprawy się poruszam. Ten styl mógł cię tak naprowadzić, zapewne z pracy to wyniosłem oczywiście w rozmowie nie wygląda to tak sztywno.


Zwykła para, tyle że bez fajerwerków. Ona jest raczej spokojna, nie przepada za imprezami etc. Ja też to już odpuściłem, w głębi tez jestem domatorem.

Różnie spędzamy czas, kino, pikniki, wypad do stolicy pozwiedzać. Nie bardzo rozumiem o co chodzi z głębszymi tematami.

Bo jedynie z czym mi się to skojarzyło to z planowaniem przyszłości, na co jesteśmy chyba za młodzi jeszcze.


Jacy jesteście/jakie macie problemy. Szczerze też nie wiem o co chodzi, może dlatego że facetem jestem.

Ale były głębsze rozmowy np w słabszej fazie związku. Ma we mnie oparcie i nieraz płakała mi na ramieniu, zresztą mi też się to zdarzyło bo miałem pewien incydent w swoim życiu.
Także nieraz byłem dla niej oparciem a ona dla mnie. Co miesiąc jak ma okres może na mnie liczyć bo przy nagromadzeniu drobnych problemów jak każda kobieta lubi panikować.

A na co dzień to poruszamy każdy temat, zazwyczaj bieżący czy też jak coś u niej w rodzinie miało miejsce lub u mnie.

Raczej ona też nie lubi się żalić i oczekiwać wsparcia. Powiedziałbym że jest nad wyraz skromna.
Rhapsody1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując