Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose - ploty i inne głupoty, a czasem jakieś farbowanie ;) część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-02, 09:02   #1639
pomidorek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 189
Dot.: Brązowowłose - ploty i inne głupoty, a czasem jakieś farbowanie ;) część VII

Hej Dziewczyny

Dziękuję za porady uzyskane na tym forum. Zafarbowałam włosy schwarzkopf color mask 700 i muszę powiedzieć, że faktycznie zrobiły się trochę mniej rudo-czerwone. Zmiana odcienia niby niewielka, ale przy tym kolorze moja skóra nie wygląda już na zaczerwienioną, kolor który teraz mam nazwałabym wiśniowym brązem. Super, że weszłam na to forum, bo tak pewnie użyłabym farby w ciemniejszym odcieniu i wyszłyby mi czarne zamiast brązowych.
No ale żeby nie było tak pięknie, to jako że naturalne włosy mam ciemny brąz z siwymi, to ta farba nie pokryła mi tych siwych. Ze srebrnych zrobiły się takie złotawe.
Dołączam zdjęcia jak włosy wyglądają teraz i proszę o doradzenie jakim poziomem zafarbować siwe odrosty, żeby były na tym samym poziomie co reszta długości. Zdecydowałabym się na koleston, tylko czy ona dobrze kryje siwe?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_4975.jpg (99,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_4988.jpg (54,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_4990.jpg (47,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_4992.jpg (96,1 KB, 23 załadowań)
pomidorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując