Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Avonie - cz.37
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 14:46   #28
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Avie93 Pokaż wiadomość
Witam w nowej części
A co do tej kasy za zamówienie , mam nadzieję że jak najszybciej mi zapłacą i nie bd musiała się denerwować ani martwić
Ja rozdaję klientkom zamówienia i czekam do tygodnia czasu na wpłaty na konto (np. daję na początku tygodnia i czekam do piątku), a potem się ew. upominam. To, że nie zapłaciły od ręki to nie są od razu złodziejkami Ja też nie mam zawsze przy sobie gotówki (w sumie to rzadko mam). Podaj im po prostu nr konta i termin i tyle. Nie ma co się denerwować.
Cytat:
Napisane przez markac28 Pokaż wiadomość
Też mam daremną ofertę payback dot. Little Dress nie zamowie choćby mi dali 10000 za flakon nie cierpię tych zapachów i ich prostackich opakowań.
Dlaczego prostackie? Ja uważam, że jest w porządku. Zwykły, prosty flakon. Prostacki by był, gdyby miał np. różową neonową syrenkę.
Cytat:
Napisane przez markac28 Pokaż wiadomość
Wogole oszukują nas w tym programie payback jakieś głupie limity zakładają a reszta punktów gdzie ostatnio zdobyłam 750 bo więcej nie mogłam bardziej opłaca się kupować gdzie indziej nigdzie tak nie oszukują jak w AVON przykre to bardzo😞
750 punktów to bardzo dużo jak za jedną transakcję. Zobacz ile można zdobyć punktów przy zakupach w normalnych sklepach - po kilkadziesiąt. Za kilka zamówień z Avonu można mieć bilet do kina gratis (np. 2400 punktów), także nie ma co narzekać. Ja się bardzo cieszę, że jeszcze dostaję punkty ot tak.


Czy ktoś ma już zafakturowane zamówienie z k17? Ja nawet smsa z kwotą nie dostałam.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora