Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grudniowe Mamusie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 07:57   #1408
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Nie mogę narzekać na noc bo po takim dniu to spodziewalam się ze będzie gorzej
Od 20 do 22 moje dziecię ma godziny największej aktywności czyli jak w brzuchu od 22 do 1 spala potem kupa,cycek i znowu nyny,potem po 3 znowu pieluchowa niespodzianka ale po cycusiu spala AZ do 7:30 teraz się tulimy bo straszna z niej pieszczotka

Która dzisiaj rodzi ??
Ale grzeczna sztuka Ci się dostała! :-D mój Julek.też taki na pewno :-D

No wlasnie która? mi sie dzisiaj nie chce zupełnie więc odpadam :-D tak w ogóle to ddobrze mi w tej ciąży i tak się sobie podobam :-D

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiulka07 Pokaż wiadomość
Hej,
Właśnie zjadłam sobie śniadanko
Tak piszecie że możecie jeszcze chodzić w ciąży a ja tam już bym chciała rodzić:p ale pewnie jeszcze trochę sobie poczekam
No właśnie która dziś będzie rodzić?
Ja czekam na kuriera, trochę ogranę mieszkanie i idę do lumpka może kurtkę zimowa jakąś ładna upoluje bo moja pewnie będzie za mała po porodzie. A jak wrócę to pranie i obiad trzeba zrobić

Aaa zamówiłam Tz prezent wczoraj no ale chciałam oczywiście dac mu nq mikołaja i piszę do nich coby szybciej było :-D a oni odpoczywaj ze czas oczekiwania aktualnie to 15 dni! No i mogą mi kasę zwrócić bo takie mam prawo a teraz mają opóźnienia. To im napisałam ze jak do 19 dojdzie to ok (dam pod choinke) i ze szkoda bo lada chwila rodZe a chciałam sama odebrać i zapakować..a za chwile wiadomośc.."pani przesyłka będzie dla nas priorytetowa" :-D
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora