Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 15:36   #1122
gargantuiczna
Rozeznanie
 
Avatar gargantuiczna
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 906
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Dzień dobry! U nas noc jak zawsze ok, Synuś jest spiochem i w nocy poza malymi karmieniami spi.
Wlasnie wrocilam z badania bioderek. Spęt dzieci chyba lekarz jest rzadko. U nas od razu usg robia. Bioderka rozwiniete jak to nazwal ale na noc pieluszkowac. Chcialam zapytac jak to dobrze robic ale odebral telefon od zonki a Oli sie rozryczal wiec wyszlam
No i zaliczylam poradnie laktacyjna. Od razu wychwycila nasz problem. Oli ma mocne gazy ktore przeszkadzaja. Jesr lapczywy chce zjesc duzo i lapie powietrze no i sie zlosci bo ma gazy i nie dojada i czesto je. Bledne kolo. No i polecila:
- duzo na brzuszku nawet jak sie zlosci
-czeste masaze brzuszka
-oklady z ciepłej pieluszki tetrowej na brzuszek jak najczęściej
-dawac do odbicia
-jak sie zlosci przy karmieniu przez te gazy to zlapac go (mam nadziene ze dobrze wytłumaczę) jedna reka pod pupe a druga na brzuszku,nie opierać o siebie tylko tak jakby w powietrzu. Dziewczyny on mi pierdzial przy cycu,ryczal a jak ona go brala w rakiej pozycji to reka odjal
No i powiedziala ze ladnie przybiera,jutro na szczepieniu bede znala dobra wage bo dzis nam ryczal na wadze i ciezko bylo zwazyc ale okolo 4800. Powiedziała ze rosnie i kawal chlopa. No i rozmawialam o karmieniu,nadal na rzadanie. Ok. 4 miesiąca sie to normuje bo się wprowadza gluten.
Na jutro przyniesie dla mnie ekektryczny laktator i mi pozyczy na 2 tygodnie. Jak lepiej mi będzie szlo sciaganie to sobie kupie. Boska babka,Oli w nia wpatrzony jak w obraz.

Monicja tez sobie wmawialam ze zle dostawiam itp... Polecam pójście do poradni laktacyjnej na prawde. Moze masz podobne problemy do moich? Oli sie podobnie zachowuje...
Pogrubione - powiedziała Ci to w poradni laktacyjnej?! Przecież do 6. miesiąca jest tylko pierś.
gargantuiczna jest offline Zgłoś do moderatora