Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-09, 14:05   #4114
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
BU używa innego emulgatora (glycerol cocoate) Ja mimo wszystko myję dodatkowo twarz żelem, ale dodatek emulgatora bardzo uprzyjemnia mi stosowanie oleju przy demakijażu oczu.
hmm, więc może skuszę się na ten emulgator przy następnym zamówieniu na ZSK
Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
nie wydaje mi się, aby to było "oczyszczanie". Przy nim raczej powinny wychodzić syfy na zewnątrz, a nie robić się stany zapalne... Ja bym odstawiła ten produkt, jeśli na pewno jest on winowajcą.
Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Jak zmywałam makijaż oczu oliwką Hipp to wszystko ładnie schodziło bez tarcia, a z płynami do demakijażu było zawsze gorzej pod tym względem, trzeba było trzeć kilka razy.
otóż to - sporo z płynami do demakijażu zachodu i jak wspomniałam - od tarcia przerzedzają mi się rzęsy i brwi. Używałam też oliwki dla dzieci i dla kobiet ciężarnych z Babydream, też dawały radę teraz ich nie posiadam, dlatego zadowalam się spożywczą oliwą lub olejem ryżowym. Rzęsy całe i portfel zadowolony
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora