Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-09, 17:22   #4084
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam legginsów miękkich, ocieplanych i z szeroką delikatną gumką, a właściwie ściągaczem i nigdzie takich nie ma ... :/ Kupiłam gdzieś na allegro w zeszłym roku i nie wiem, gdzie u kogo to było. Wczoraj dotarły te i jestem rozczarowana. Kosztowały 15zł więc cena nie powala, nie wiem, co mnie podkusiło, żeby kupić.
http://allegro.pl/legginsy-getry-oci...789403094.html
Są na gumie niezbyt grubej, wpijają się w pasie, są z takiej sztywnej bawełny i mają śladowe ilości meszku wewnątrz, a do tego śmierdzą octem - utrwalaczem. No i miały być długie, a są 5cm nad kostką. Zzzzzz ...

Jakby któraś z Was natrafiła na takie ocieplane legginsy to dajcie linka.
Nie popatrzyłaś na wymiary. Te, do których podałam linki i które ja kupiłam, mają długość 99cm, a te Twoje 93cm, więc faktycznie jest te 6cm różnicy, a to dużo.
Ja ze swoich jestem zadowolona. Tylko ja mam te z zapiętką. Nic mi się w pasie nie wrzyna i nie śmierdzi.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez StraVvberry Pokaż wiadomość
Piękna koszula
Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
śliczna koszula jaki kolor wziełaś? dawaj zdjęcia na sobie
Wzięłam czarną. Zdjęć jak zwykle nie mogę obiecać, bo aparat mam słaby. ;/ Jutro może pokombinuję, zobaczymy co z tego wyjdzie. Chociaż myślę, że zdjęcia tak słabej jakości tylko odstraszą od jej zakupu. :P
Melissa86 jest teraz online Zgłoś do moderatora