Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-11, 21:38   #4132
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
widziałam też ten filmik i ... sama nie wiem co o nim sądzić.
Słyszy się,że nabiał,że czekolada,ostre,smażone,g azowane,z drugiej strony trąbią żeby gluten odstawić,już sama nie wiem co mam jeść.
Są jakieś badania które jednoznacznie potwierdzają wpływ jedzenia(konkretnego) na trądzik? wiem,że jakiś czas temu nic takiego nie było,a wszystko było indywidualną sprawą
też bym chciała poznać takie badania...
Zapadła mi w pamięć za to informacja, że w krajach wysoko rozwiniętych (np USA) jest najwięcej osób z trądzikiem, podczas gdy w krajach mniej rozwiniętych, zwłaszcza w plemionach niemających kontaktu z przetworzoną żywnością etc. choroba ta prawie nie występuje. Jak odnajdę linka do źródła to wstawię.

zywieczdroj jedne źródła mówią, że należy całkiem odstawić nabiał, inne, że produkty mleczne po fermentacji (jogurty, śmietana, sery, kefir) nie są tak szkodliwe, bo laktoza jest już przetrawiona przez bakterie.

Ja nie wiem, co ja bym jadła, gdybym miała odstawić jeszcze nabiał Codziennie spożywam mleko i przetwory mleczne. Nie wyobrażam sobie wyeliminowania ich z diety...

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

na szybkości znalazłam ten artykuł, warto spojrzeć: http://kobieta.interia.pl/zdrowie/ne...jny,nId,403335
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora